[woodmart_title color=”primary” style=”bordered” title=”وبلاگ چندگانه” subtitle=”المان های قالب” css=”.vc_custom_1577277599966{margin-bottom: 30px !important;}” woodmart_css_id=”5e03588b059ee” title_width=”100″]
شرکت آریاپمپ تبرستان

معرفی شرکت آریا پمپ تبرستان

به نام یگانه خالق هستی

شرکت تعاونی آریا پمپ تبرستان در سال ۱۳۸۹ با دریافت شماره ثبت ۵۹۳۰ به طور رسمی فعالیت خود را به صورت بازرگانی آغاز نمود و در ابتدای دهه ۹۰ شروع به تولید پمپ های خاص جهت صادرات به کشور عراق نمود.

 

در ابتدای سال ۱۳۹۸ با به اوج رسیدن تحریم ها جهت جلوگیری از خروج ارز حتی به میزان بسیار کم، شروع به تولید الکترو پمپهای یک اینچ که بسیار پر مصرف می باشد و بالای ۹۰ درصد از نیاز داخلی توسط واردات تأمین می‌شده است ، نمود و توانست به لطف پروردگار و تلاش و کوشش همه همکاران در شرکت آریا پمپ تبرستان سالیانه به مرز تولید ۳۵۰۰ دستگاه برسد. امید است که با تلاش بیشتر ،مرز تولید ۱۰ هزار دستگاه در سال در سه سری AC100 AJ100 AP80 شکسته شود .

تلاش همه همکاران  ما بودن  در مسیر بهترین شدن و همواره بهترین بودن است ، چرا که سخت اعتقاد داریم ایرانی لایق بهترین هاست و توان تولید بهترین ها را دارد.

در پی ایجاد اطمینان برای مشتریان و مصرف کنندگان عزیز کلیه الکتروپمپ های این شرکت دارای یکسال گارانتی بدون قید و شرط می باشند و این شرکت خود را متعهد به پاسخگویی در کمترین زمان به مصرف کنندگان می دانند.